Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • doicutbogdan

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Salut! Detin un opel astra H . Masina a fost cumparata din Germania si apare pe ecran Display Safe . Mentionez ca este un CD30 MP3 si ecranul cred ca este schimbat pentru ca este acela "mare" si color . Dupa cautari pe acest forum am vazut ca trebuie sa ai niste cartonase cu Car Pass. Eu le detin pe ambele. Cum se poate face imperecherea. Nu am un tester . Nici Op-com nici tech2 . Si am mai incercat sa tin tasta AS sa adaug codul dar nu ma lasa . Atunci cand tin AS cu contact nu se aprinde casetofonul dar dupa ce iau degetul de pe AS se aprinde . Butonul functioneaza. Astept un raspuns . Multumesc anticipat !


MODEL: Astra 2007
MOTOR: 1.9
Skip ads

  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,481
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Adreseazã-te unui meseriaș...e singura variantã. Pe-aici, pe forum, @34KLA(Craiova) și @CristianTM(Timișoara) te pot rezolva cu certitudine...cred cã mai sunt și alții...folosind funcția ”cãutare”, în dreapta sus pe oricare paginã de pe acest forum, o sã gãsești o roabã de informații pe temã.
  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
daca le trimiti la craiova, te ajut eu.
  • dan costea

  • Mesaje scrise: 381
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2008 x14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Fara tester nu aveti nici o sansa.Ma indoiesc ca aveti si PIN de la displayul schimbat.Asa ca cel mai sigur apelati la una din solutiile de mai sus.
Skip ads

  • lupan bogdan

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2004 Z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2016

  • Mesaj Privat
Bunã .... imperechere direct pe masina dar ai nevoie de toate car pass inclusiv al masinii tale.. nu stiu daca reusesti cu op-com... la Bv. te ajut eu...
  • doicutbogdan

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Multumesc tuturor pentru raspuns . Momentan nu pot sa ajung la brasov sau in alta parte . Am gasit un tester delphi(cablul). Programul nu stiu care este. Se poate cu el ? Dar persoana nu stie sa il foloseasca ..daca m as documenta putin as putea sa il fac eu .
  • dan costea

  • Mesaje scrise: 381
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2008 x14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Nu aveti nici o sansa cu Delphi.Acesta sete un tester multimarca dar nu are posibilitatea de programare la Opel,
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR