Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • JumanjuSp

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Salut!

Mi-am cumparat un Sony BT5000 pentru a-l instala pe masinuta dupa ce o voi lua de la dealer (Opel Astra Classic ). Stiti cumva daca sunt ceva probleme cu instalarea acestui tip de cd-player Surprised ? Am citit pe forum ca trebuie modificati 2 pini din mufa de alimentare pentru ca cd-playerul sa retina programele. Masina va veni fara cd-player si va avea decat boxe fata de accea astept recomandarile voastre cu privire la ce boxe sa montez in usile spate si daca este nevoie sa schimb si pe cele cu care va veni masinutza echipata din fabrica.
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Salut si bine ai venit in club!
Cel mai probabil, va trebui sa inversezi cele 2 fire de alimentare (galben si rosu) catre mufa. Nu iti face griji, au papucei si se rezolva usor.
Mufa e compatibila, deci nu ar trebui sa intampini alte probleme.
Despre alte dotari (difuzoare, statie, woofer), vei ce mai au colegii nostri pe masinile lor:
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=1053

PS. Completeaza detaliile despre masina, locatie, etc.
  • JumanjuSp

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Salut, multumesc pentru informatiile cu privire la inversarea firelor. Din pacate masina inca nu a intrat in posesia mea, astept sa imi fie livrata saptamana aceasta, dealerul la care am apelat este RADACINI MOTORS. Cum apare masina, cum updatez profilul cu datele ei.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR