Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • cris89sm

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Satu Mare
  • Masina: Vectra 2003 2.2 gts
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2010

  • Mesaj Privat
deci,dak ma poate ajuta cineva ii multumesc foarte mult.am un vectra c gts din 2003,2.2 .
de mult timp mi se aprinde semnul cu probleme la franare,si am fost cu ea la opel si nu au gasit ce are pana azi au zis ca e o eroare.azi mi au zis ca din cauza etrierului din spate mi a ramas blocata placuta pe disc.este posibil asa ceva?

Ati fost de acord cu regulamentul, atunci cand ati deschis acest topic,considerati ca a fost respectat, acordul ?
Titlu,descriere.....cautare.
edit by Stefan Tolos.

29.03.2011 01:31:06

Bine ati venit pe forum,va pun la dispozitie cateva recomandari pentru evitarea neplacerilor,
CAUTA si vei gasi , Ce trebuie sa am in vedere pe acest forum ? si Regulament General
edit by StefanTolos

29.03.2011 01:31:11
  • sebi4fc

  • Mesaje scrise: 1,576
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Pune o poza cu semnu care se aprinde, daca etrieru a ramas blocat inseamna ca mergi cu roata franata si trebuie sa se incalzeasca janta dupa 2-3 km pune mana pe janta vezi e calda.
  • cris89sm

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Satu Mare
  • Masina: Vectra 2003 2.2 gts
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2010

  • Mesaj Privat
s a rezolvat,era semnu ala cu discul,presupun si cate trei liniute pe de o parte.akm am alta problema.am atins din grseala plusu cu minusul cand am vr sa schimba radio cd ul.si akm nu mi merge nici cel vechi,imi puteti spune dak am ars vreo sigranta?si dak da care e?
va multumesc
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR