Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Opel Calibra
  • alex_t

  • Mesaje scrise: 244
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Calibra 1993 C20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2006

  • Mesaj Privat
nu am mai vrut sa deschid alt topic.sper ca nu deranjez pe nimeni.
stie cineva ceva de calibra din videoclipul impact-te iubesc? era/este a lui rares din formatie?
m-ar interesa in special interiorul, sunt curios cum e facut, observ ca este visiniu, m-ar interesa niste poze. pe google nu gasesc nimic..
  • parasutistul

  • Mesaje scrise: 266
  • Locatie:
  • Masina: Calibra 1994 C25XE V6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Nu stiu videoclipul ca nu ma pasioneaza dar daca este galbena si a fost de vanzare pe net pe diferite site-uri este aproape la fel ca a lui Nik de la fostul N&D povesteam cu Nik odata si zicea ca -l copiaza (nu stiu care a avut-o primul)
  • alex_t

  • Mesaje scrise: 244
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Calibra 1993 C20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2006

  • Mesaj Privat
parasutistul a scris:Nu stiu videoclipul ca nu ma pasioneaza dar daca este galbena si a fost de vanzare pe net pe diferite site-uri este aproape la fel ca a lui Nik de la fostul N&D povesteam cu Nik odata si zicea ca -l copiaza (nu stiu care a avut-o primul)


nu are legatura cu aia galbena..o stiu si pe aia ca aparea prin videoclipuri...dar arata cam.... Confused

asta e neagra, cu un interior interesant din cate vad aici, complet pe visiniu, uite aici linku clipului:
http://youtube.com/watch?v=ka_MHxElFuA

masina apare la minutul 1:55, iar interiorul la minutul 3:00

vreau sa o retapitzez complet, si calibra mea e tot neagra. imi place cum da interiorul visiniu in contrast cu negrul caroseriei.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Opel Calibra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR