Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • Sica

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Am un Opel Astra Elegance din 2003 si am probleme cu telecomanda de la inchiderea centralizata.
Am fortat iala de la portbagaj am inchis de la telecomanda, am deschis si apoi telecomanda nu a mai functionat. De la cheie se deschideau usile nu si portbagajul. Era dat peste cap, l-am reparat acum se inchid toate de la cheie dar din telecomanda nu. Am schimbat bateria din telecomanda in 2 minute sa nu se piarda codul dar nimic. Va rog sugestii
Skip ads

  • popescu iulian

  • Mesaje scrise: 1,400
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Antara 2012 A22DMH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Cea mai buna sugestie care ti-o poate da un membru de pe acest forum(si in special un moderator) e sa citesti https://www.clubopel.com/regulament.html sa il aprofundezi si dupa aia sa deschizi un topic nou. Foloseste functia cautare cu incredere si vei gasi raspunsuri la problema ta. Spre exemplu cuvinte ca " Cheie, inchidere centralizata defecta, telecomanda, etc te pot ajuta.
Ia priveste ce am gasit pt tine:

si astea sunt numai cateva DIN TOPICURILE CARE AU ATINS ACEASTA PROBLEMA. Fa bine si citeste-le.
  • Sica

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Mersi pentru amabilitate, in mare parte ai avut dreptate dar problema mea tot nu e rezolvata.
Am schimbat bateria la telecomanda, am pus chia in contact am apasat butonul si nimic.
Un amic are interfata de diagnoza si reactioneaza la teleomanda cat tii apasat in rest scrie uncknow.
  • LDivora

  • Mesaje scrise: 3,096
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH/PSG16
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Poti fi mai clar? Cui ii multumesti? Si care buton l-ai apasat? La ce masina? 2003, Astra, motorina sunt multe modele. Cred ca e bine totusi sa citesti regulamentul, poti pierde 10 minute pentru asta, nu?
Skip ads

  • randomm

  • Mesaje scrise: 153
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2007

  • Mesaj Privat
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=20704 aici e sursa multumirilor si nemultumirilor omului.
  • LDivora

  • Mesaje scrise: 3,096
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH/PSG16
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Asta vazusem, dar de ce doua posturi pentru acelasi lucru. Si concluzia? Tot aceeasi: Citeste regulamentul si apoi cauta!

Rog un moderator al acestui domeniu sa reuneasca cele doua posturi.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR