Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • killer1986

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Vectra 1991
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Salut!Am un opel vectra din 91 si am un casetofon blaupunkt!Nu stiu cum sa-l scot,ca vreau sa-l schimb!Nu ma puteti ajuta?Multumesc Smile
Skip ads

  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Salut, intai de toate citeste si tu regulament-ul, e spre binele tau si asa poti afla cum se fac multe pe forumul asta apoi acceseaza link-ul urmator si vezi daca te poate ajuta Cum scot casetofonul. Poti folosi cu incredere functia "Cauta", butonul ala albastru, sus in partea dreapta a paginii Laughing
  • KlubbHead

  • Mesaje scrise: 352
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 1998 MARE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Are dreptate Mark, sa stii pe viitor!
Ai 4 surubele pe margini(imbus) le desurubezi, ramai cu gauri, presupun ca nu ai clesti speciali, bagi(asa am afacut eu) 2 mine dinalea subtiri de pix intr-o parte, 2 in alta, o sa simti ca s-a decuplat clemele(cate o clema la fiecare gaura) apoi tragi de cass si ar trebui sa iasa!
Bafta!
  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Offff, daca ar fi asa de usor cum spui tu KlubbHead as fi avut si eu de mult un alt CD(MP3)-Player pe masina dar la mine nu a vrut sa iasa nici macar cu cuie. Mi-e greu sa merg la Service ca astia ma taxeaza de ma sparg ... Crying or Very sad
Skip ads

  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
electrod indoit fara pasta de pe el.probat de mine.faci 2 cleme in forma de "U" bagi in gauri dupa ce ai scos surubelele si dupa apesi spre laterale si tragi in acelasi timp.
multa bafta ca iti trebuie!dintre toate la opel e cel mai greu de scos cass sau cd.
  • KlubbHead

  • Mesaje scrise: 352
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 1998 MARE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Ce sa zic atunci... la mine la vectra B am avut noroc chior Smile , am bagat mine de pix in toate cele 4 gaurele, am bagat degetul cat de adanc am putut in compartimentul destinat casetei, am agatat, am tras si a iesit din 2 bruscari Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR