Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • warchild23

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 1995 x16sz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Nu pot sa`i dau de cap deloc... in septembrie mi`am luat masina... primul lucru i`am facut consumul: 6% in afara si 9% in oras cu termostatul blocat pe deschis, nu ma deranja consumul asta...
I`am schimbat distributia, termostatul, filtru de benzina si de atunci au inceput problemele... a inceput sa`mi consume enorm... i`am facut plinu` si am facut un drum de Focsani-Bucuresti, la 400 de Km mi`a consumat 25 l, adik 6% aproximativ... cu retul de 23 l am mai facut in oras 130-140 km... nu pot sa`mi dau seama ce are.. am fost iar la mecanic, mi`a puso pe tester nu a iesit nimik, distributia e pusa bine, motorul merge rotund, parca nu mai are demarajul de la inceput dar poate mi se pare mie.... dar totusi de unde diferenta asta de consum?... si totusi in afara consuma normal, dar in oras rupeee.... ufff nu stiu ce sa mai fac... please HELP... multumesc anticipat

[Editat titlu - Maverick]

Regulament: 2. Titlul si descrierea mesajului trebuie sa fie EXPLICITE si nu la modul general

Exemplu de titlu general (incorect): "Problema mare!".
Exemplu de titlu explicit (corect): "Problema Valva EGR Astra G".

  • Maverick

  • Mesaje scrise: 1,186
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Salut si bun venit in ClubOpel.

Pentru inceput te rog citeste Regulamentul si foloseste functia Cauta.
  • warchild23

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 1995 x16sz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2008

  • Mesaj Privat
[Editat de Maverick - nu e cazul sa dai copy - paste si sa postezi de doua ori. Ai rabdare si cineva iti va raspunde]
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR