Ai uitat parola?

• Frezzy

• Mesaje scrise: 89
  • Masina: Insignia din 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 09 Mar 2018

• Garaj Mesaj Privat
Eu am impresia ca sunteti bolnavi astia cu "am auzit ca are probleme motorul acesta" . Nu exista asa ceva . Eu am 2.0 cdti din 2013 inainte de facelift 180 000 cu oring original de care toata lumea se plângea ca pica , totul original in afara de discuri. Unde sunt probleme alea ? Banuiesc ca la romani care fac service la colt de strada sau revizii ieftine
  • RLazar43

• Mesaje scrise: 2
  • Cont inregistrat in: 30 Dec 2018

• Garaj Mesaj Privat
O data ca puteai sa folosești “sunt”, nu “sunteți”. In al doilea rând, am întrebat tocmai pt ca se plânge “toată lumea”.
  • Kofvlogs

• Mesaje scrise: 1
  • Cont inregistrat in: 15 Jan 2019

• Garaj Mesaj Privat
Vreau sa achiziționeze un Opel Insignia 2.0 CDTI COSMO Automat si as dori niste pare atentie e de 140cp
Puteti sa ma sfătuiți la ce sa fiu atent masina e din 2011 180000km ea arată bine dar as dori si parerea voastră

Model:
An fabricatie:
Cod motor:
  • mihai_cod

• Mesaje scrise: 160
  • Masina: Insignia a20dth din 2010
  • Cont inregistrat in: 17 Feb 2016

• Garaj Mesaj Privat
Pai verifici ca la oricare alta masina. Nu stiu de ce crede lumea ca insignia e o alta masina. Am citit forumul asta si bagati oamenii in sperieti degeaba. Cand cumperi o masina o si intretii daca vrei sa nu se strice. Vestitul O-ring se schimba si gata ca nu e o nava spatiala. Am o insignia de 3 ani am schimbat O-ringul, DPF off si schimburile la timp. Nu am probleme cu ea. Nu ma supara cu nimic. Pana la urma orice masina se strica.
Verifica masina la reprezentanta, daca ai una buna in zona. Bafta

Intra si tu in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Solutii la probleme tehnice
check Mai putine reclame
check Intalniri locale
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata