Ai uitat parola?

• mihai panfil

• Mesaje scrise: 19
  • Masina: Vectra din 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 04 Aug 2008

salutare! stie cineva de unde sa cumpar niste huse pt scaune la un vectra c ? am incercat la opel dar au zis ca nu au asa ceva.
  • ionutxxl

• Mesaje scrise: 1,382
  • Masina: Vectra y20dth din 2004
  • Cont inregistrat in: 04 Apr 2008

www.huse.ro iti recomand cu placere sunt exact pe marime si sunt facute la comanda si poti sa le personalizezi cum vrei...trustmy Rolling Eyes
  • vwcriss

• Mesaje scrise: 132
  • Masina:
  • Cont inregistrat in: 22 Nov 2008

eu la huse.ro am incercat pt bertonele meu si nu aveau model, asa ca m-au trimis sa masor masina si banchete, si cotiere, si totusi e ok pretul, dar o sa le fac la ei DOAR daca ajung pe acolo cu masina, caci oricat de detaliate le-am facut masuratorile, cu poze detaliate, cu tot, mi-e frica sa nu dau banii degeaba, sau intre timp mai caut un interior "alcantra" de bertone, caci acela imi place cel mai mult...
daca au modelele voastre de huse si nu le trebuie masuratori separate (pentru care ei va anunta imediat, nu vi le trimit asa daca nu sunt siguri) va pot recomanda sa va luati
  • ionutxxl

• Mesaje scrise: 1,382
  • Masina: Vectra y20dth din 2004
  • Cont inregistrat in: 04 Apr 2008

Acuma cum am spus sunt foarte multumit nu vreau sa sune a reclama dar sunt facute perfect dupa masina..dupa jumatate de an ma declar multumit si recomand cu caldura tuturor Very Happy intr -un cuvant merita banii si pe deasupra sunt si seriosi
  • marcellino111

• Mesaje scrise: 1
  • Masina:
  • Cont inregistrat in: 31 Mar 2015

mihai panfil a scris:salutare! stie cineva de unde sa cumpar niste huse pt scaune la un vectra c ? am incercat la opel dar au zis ca nu au asa ceva.

Vezi ca au pe huse-auto.info. Au si configurator online. Cred ca este aceeasi firma din Targu Mures sau din Arad, nu sunt sigur

Discutii similare

Intra si tu in Club!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Solutii la probleme tehnice
check Intalniri locale
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata