Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • edutzu

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 1998 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Aug 2010

  • Mesaj Privat
sunt nou pe aici si am incercat sa pun un mesaj la sectiunea vand cumpar piese ... si nu mah lasa ...zice ca trebuie sa am ceva vechime pe site ... sau cevaq de genu .... chestia e ca nu mi se pare normal ... pt ca fiind intr=un forum OPELIST .... ar trebui sa am acces la toate discutiile care tin de OPEL ... poate sa mah ajute vreun moderator ...
  • h0rm0n

  • Mesaje scrise: 3,973
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 Y26SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Pentru inceput, asta ar fi cel mai bun ajutor. Bafta !
  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Bine ai venit pe forum,urmeaza link-ul oferit de @h0rm0n si cel din postul meu.Din pacate pentru tine,regulamentul este pentru toti membrii comunitatii si a fost adus la starea actuala din motive bine intemeiate.
Este de apreciat modul tau de abordare,dar nici nu te sfatuiesc sa-ti pui anuntul unde se poate.
Rares a scris:De retinut!

* Privilegiul de a posta un anunt gratuit in aceasta sectiune il au doar membri care indeplinesc anumite conditii: minim 50 de mesaje postate in decursul a cel putin 3 luni.
Aviz amatorilor: daca indeplinesti conditia de vechime dar nu si de posturi si te apuci de spamat forumul doar pentru a atinge pragul de 50 mesaje, contul tau va fi suspendat pe o perioada nedeterminata.
* Nerespectarea oricarei dintre aceste reguli se sanctioneaza cu suspendarea dreptului de a pune alte anunturi sau cu suspendarea contului, incepand cu prima abatere. Anuntul care incalca regulamentul va fi sters sau inchis imediat fara notificare.
* Moderatorii si administratorii isi rezerva dreptul de sterge, edita orice mesaj/anunt care nu este in conformitate cu regulamentul fara pre-aviz sau orice alte notificari.
* Pentru orice probleme sau intrebari contactati administratorii forumului: Mr. Opel sau Rares.

Daca doriti sa va promovati afacerea, va rugam sa ne contactati (prin mesageria privata sau la webmaster [at] clubopel.com) pentru a avea propriul anunt in sectiunea Publicitate sau propriul banner publicitar pe site.

[nota 1] Duplicat = acelasi obiect de vanzare pus in doua sau mai multe anunturi.
[1] Actualizat 7 Iulie 2010


Sursa: https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=5542
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR