Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Zafira
  3. Zafira A
  • cicki

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Suceava
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Buna ziua tuturor sunt nou in club si nu stiu exact cum sa-mi expun si eu nedumerirea cu Opelul meu Zafira 2000 diesel 2003
Rog daca i s-a intamplat cuieva ceia ce mi-sa intmplat mie sa ma lumineze cam ce problema a fost.
Problema a stat in felul urmator:intr-o zi m-am trezit cu tot uleiul curs jos sub masina si am fost cu ea la un service auto, in Olanda deoarece eram acolo la munca ,unde am dus-o le-am lasat cheile si am plecat.
A doua zi m-au chemat si mi-au dat-o acasa reparata si cu o factura de pe care am inteles ceva in legatura cu un lant slabit pe care ei mi-lau strans asta am gasit eu in dictionar.
Pana la urma am ramas nelamurit in legatura cu aceasta defectiune fiindca nu-mi dau seama despre ce poate fi vorba care a fost defectiunea a fost defectiunea remediata complet?
Chiar daca nu am mai avut probleme din acest aspect am ramas cu aceasta curiozitate care sper sa mi-o elucideze cineva.
Dupa parerea voastra cam ce problema a fost si oare se poate sa mai am probleme cu lantul acela?



Ati fost de acord cu regulamentul, atunci cand ati deschis acest topic,considerati ca a fost respectat, acordul ?
edit by Stefan Tolos.

  • geomutihac

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Zafira 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Si eu am pierdut uleiul pe drum. Racitor ulei fisurat. Cam scumpa piesa dar putea fi si mai rau
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Zafira
  3. Zafira A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR