Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa B/Combo B
  • ciprian1982

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Arges
  • Masina: Corsa 1994 x12sz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2010

  • Mesaj Privat
am cumparat de la dezmembrari un buton de ceata si vreau sa leg proiectoarele pe el cum leg firele de la acest buton ceata (are 5 fire care ies din el) si eu trebuie sa ma folosesc doar de 2 si nu stiu care .
am cautat pe forum dar nu am gasit nimic ma poate ajuta cineva ?a mai montat cineva asa ceva pe corsa b?

Chiar nu se observa un tipar in aceasta zona, nu ati observat deloc ca in paginiile de aici, se incepe in acest mod ' Corsa B - titlul si apoi o descriere ',sincer este asa de invizibila asezarea in pagina.Este ultimul avertisment catre dumneavoastra deja sunteti la al doilea daca nu respectati acest forum si munca depusa de noi pentru dumneavoastra veti suporta consecintele.
Bine ati venit pe forum,va pun la dispozitie cateva recomandari pentru evitarea neplacerilor, CAUTA si vei gasi , Ce trebuie sa am in vedere pe acest forum ? si Regulament General edit by StefanTolos
  • livcro

  • Mesaje scrise: 4,538
  • Locatie: SIBIU-RM. VALCEA
  • Masina: Grandland X 2018 D20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2005

  • Mesaj Privat
In montajul original proiectoarele se aprind numa cand ai pozitii sau faza scurta aprinsa. Dar poti ignora acest lucru. Cu un aparat de masura verifici la care pini functioneaza ca intrerupator...unul din cei doi pini il legi la un releu de protectie celalat la un fir alimentat de la borna 15, cea care are curent numa cu contactul pus. etc
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa B/Combo B

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR