Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • Cristian C

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2019

  • Mesaj Privat
Salutare tuturor! Conduc de vreo lunã un Opel Astra J 2010, pe care tatãl meu nu îl mai poate folosi.Mașina are 18.000 km, totul ok. Am remarcat de douã zile o patã pe bancheta spate. Azi am avut vreme și am aruncat un ochi mai atent. Nu este apã, ci un lichid uleios care se regãsește puțin și sub banchetã. Aveți idee ce poate fi? Menționez cã în portbagaj nu e nicio problemã, pe banchetã nu a fost pus niciun recipient cu lichide etc. Mulțumesc!


MODEL: Astra 2010
MOTOR: 1.4 140 cp
Skip ads

  • deleted-30842

  • Mesaje scrise: 1,418
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Sigur cineva a varsat ceva pe bancheta , nu exista nici un fel de lichide in masina , mai ales in zona aceea.Apropo , 2010 si doar 18000 km ?
  • Cristian C

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2019

  • Mesaj Privat
Straniu e cã nu stiu sã fi vãrsat cineva ceva, dar am sã verific . Am mers 90% din timp singur.Are doar 18000, avea 17000 când am luat-o eu, tata a cumpãrat-o mai mult pentru ...vecini Smile) Multumesc pentru rãspuns!
  • Cristian C

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2019

  • Mesaj Privat
Am fost la spãlãtorie, au confirmat și bãieții cã e ceva uleios și au spalat cu ceva, au aspirat, mã rog...Cred cã cei de la service, unde am trecut pentru o verificare au vãrsat ceva, altã variantã nu e...Eu beau apã Smile)) Pentru cã vreau sã fac treaba pânã la capãt, am decis sã scot șezutul banchetei spate. Știți cumva ce o ține la mijloc?Mulțumesc!
Skip ads

  • deleted-30842

  • Mesaje scrise: 1,418
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Este prinsa cu suruburi , nu este rabatabila .
  • Cristian C

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2019

  • Mesaj Privat
Mulțumesc mult! Am ridicat-o puțin,cât sã șterg și sã așez câteva lavete absorbante. O las așa vreo douã zile. Macar pata de pe ea s-ar curãțat la spãlãtorie. Weekend bun!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR