Ai uitat parola?

• mariocb

• Mesaje scrise: 852
  • Masina: Astra 1,4 XFT din 2016
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 14 Jun 2016

• Garaj Mesaj Privat
Ai navi RF900 ....din ce an/luna e masina ? Pentru ca android auto a fost introdus incepand cu versiunea MY 2016.5 , la versiunea anterioara MY 2016 se poate instala android auto, la reprezentanta, dar contra cost .
  • chivu.alex

• Mesaje scrise: 3
  • Masina: Astra B16DTH din 2016
  • Cont inregistrat in: 02 Aug 2019

• Garaj Mesaj Privat
A fost omologat in 08.01.2016 si prima inmatriculare a fost in 29.04.2016. Ai idee cam cat costa instalarea la reprezentanta?
  • mariocb

• Garaj Mesaj Privat
Dupa data de fabricatie ai modelul MY 2016 (MY 2016.5 incepand cu 05/2016), fara android....din ce stiu (de pe forumul italian) costul instalarii e de aprox.100 euro , dar la noi preturile pot fi diferite....cel mai bine intrebi la o reprezentanta ( vezi ca se acorda si discount-uri).
  • VDorin868

• Mesaje scrise: 1
  • Masina:
  • Cont inregistrat in: 11 Aug 2019

• Garaj Mesaj Privat
Salut,
Am un Opel Astra K de o luna si mi s-a blocat sistemul de proiectie al telefonului pe Android Auto. Si in acelasi timp la bluetooth functia management dispozitiv este inactiva. Deci nu mai pot folosi nici telefonul pentru convorbiri si nici pentru conectare la Android auto care apare pe afisaj dar nu functioneaza. Am resetat functiile dar tot nu functioneaza. Ma poate ajuta cineva sau trebuie neaparat sa merg la reprezentanta?
  • Liviu Ionut

• Mesaje scrise: 15
  • Masina: Astra Z16XE din 2008
  • Cont inregistrat in: 28 Feb 2018

• Garaj Mesaj Privat
Salut. Vin si eu cu o intrebare. Voua cum va functioneaza radioul? Adica cum este receptia posturilor de radio?
  • mariocb

• Garaj Mesaj Privat
Asa cum s-a mai spus , aplicatia pentru android nu isi poate face update ( nu e disponibil pentru RO), asa ca dupa o anumita perioada ea nu mai functioneaza si necesita sa fie dezinstalata si instalata o versiune mai noua...astazi am "patit" lucrul asta, asa ca am instalat ultima versiune care e din 01.08.2019 -4.5.592853
  • MCatalin491

• Mesaje scrise: 21
  • Cont inregistrat in: 16 Aug 2019

• Garaj Mesaj Privat
Stie cineva daca merge youtube pe Intellilink 4.0 fara sa faci root la telefon? ceva "smecherie" ca sa fraieresti sistemul?
  • DHorb

• Mesaje scrise: 1
  • Cont inregistrat in: 08 Sep 2019

• Garaj Mesaj Privat
Va salut, eu am o mica problema. Am un opel astra k 2016 si nu am optiunea de android pe masina . Am doar appplay pt iphone. I am tot dat reset si toate cele si nimic. Ce este de facut?
  • mariocb

• Garaj Mesaj Privat
Daca masina e fabricata inainte de luna 5/ 2016 , nu ai android auto ..se instaleaza contra cost ( nu stiu pretul pentru RO, in IT-100 euro) , la reprezentanta .
  • ovigeo

• Mesaje scrise: 2
  • Masina: Astra Z19DT din 2006
  • Cont inregistrat in: 25 Feb 2013

• Garaj Mesaj Privat
Salutare, Am un ASTRA K din 03.2018 cu Radio 4 Intelilnk si nu reusesc sa citesc de pe stick-ul USB decat 100 de melodii mp3, a mai patit cineva asa ceva? Am formatat stick in FAT 32, am incercat cu unul de 8gb si unul de 16gb, am pus mai multe fisiere si tot asa maxim 100 melodii. In rest merge Android auto, merg fisiere video si foto.
  • litian28

• Mesaje scrise: 170
  • Masina: Astra B14XFL din 2019
  • Cont inregistrat in: 21 Nov 2008

• Garaj Mesaj Privat
Salutare!Intrebare: a gasit cineva solutia sa ruleze prin android auto, o aplicatie gen youtube?Am inteles ca ar merge versiunea Youtube premium (youtube music)!
  • sicka

• Mesaje scrise: 100
  • Masina: Astra B16DTH din 2018
  • Cont inregistrat in: 16 Apr 2018

• Garaj Mesaj Privat
litian28 a scris:Salutare!Intrebare: a gasit cineva solutia sa ruleze prin android auto, o aplicatie gen youtube?Am inteles ca ar merge versiunea Youtube premium (youtube music)!

O aplicatie gen youtube, pentru a rula videoclipuri sau o aplicatie gen youtube pentru a rula muzica?
Pentru a doua exista spotify, google play, youtube music, etc. toate platite (abonamente lunare).
Pentru a putea rula videouri, intai de toate trebuie evitata, pentru ca este o chestiune de siguranta, dar poti sa faci sa ruleze youtube doar daca e root-at telefonul si vei gasi tutoriale pe youtube cum sa faci asta.
  • litian28

• Mesaje scrise: 170
  • Masina: Astra B14XFL din 2019
  • Cont inregistrat in: 21 Nov 2008

• Garaj Mesaj Privat
@sicka Multumesc mult pentru raspunsuri colegule!

Intra si tu in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Solutii la probleme tehnice
check Mai putine reclame
check Intalniri locale
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata