Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • dacianfh

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Bihor
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2009

  • Mesaj Privat
The last release of the amazing Windows 7 Professional, the size is 2.05 GB
Serial number and Windows 7 loader are included

Windows 7 Professional (32 version) lets you run Windows XP productivity programs in Windows XP Mode, recover data easily with automatic backups to your home or business network, connect to company networks effortlessly and more securely
Make the things you do every day easier with improved desktop navigation; start programs faster and more easily, and quickly find the documents you use most often
Make your web experience faster, easier and safer than ever with Internet Explorer 8
Watch, pause, rewind, and record TV on your PC
Easily create a home network and connect your PCs to a printer with HomeGroup

[editat, mr.opel]

Bafta.

dacianfh.
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
citat din Regulamentul forumului:
11. Noi, administratorii acestui site, am decis sa nu permitem distribuirea materialelor protejate prin lege (copyright) pentru ca am incalca legislatia internationala privind drepturile de autor.


Citeste Regulamentul! Citeste Regulamentul! Citeste Regulamentul!
  • dacianfh

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Bihor
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Nici atunci cand este oferita licenta cu produsul?
Daca e asa atunci sa se stearga postul, eu credeam ca fac un bine utilizatorilor acestui forum.
In ideea de a imparti intre noi chiar si informatii...

Numai bine.
  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
ce ai oferit tu nu este "licenta" ... ci un serial numer si un program ce activeaza windowsul ilegal...
si ce vrei tu sa impartasesti nu e o informatie, ci un program pirat.
Skip ads

  • bbmt

  • Mesaje scrise: 516
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2010 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Din cate stiu eu, Windows 7 este la liber si il poate incerca oricine, pana in martie 2010. Sper sa nu gresesc.
Eu il am instalat, si pentru moment sunt foarte multumit de el. Si nu are nevoie de nici un serial sau crack pentru activare.
Nu vad unde este pirateria.

Bafta!
  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
dacianfh a scris:The last release of the amazing Windows 7 Professional, the size is 2.05 GB
Serial number and Windows 7 loader are included

uite unde e pirateria - zice ca este ultima versiune, versiune care necesita licenta.
si "la liber" cum zici tu era kitul de instalare downloadat de pe site-ul Microsoft (versiunea beta), versiune care NU mai este valabila. si oricum era tot pe baza de serial care-l primeai pe mail dupa ce te inregistrai pe site. acele seriale sunt valabile pana in 2010, dupa acea data trebuie re-activat windowsul cu licenta valida. iti spun in cunostinta de cauza.
presupun ca versiunea care o ai tu (cea care nu-ti cere serial si/sau crack) este luata de pe un torrent, adica tot piraterie, altfel stiai ca nici un OS de la Microsoft nu este "la liber", cel putin nu in versiune finala.

dovada ca nu este "la liber"

  • bbmt

  • Mesaje scrise: 516
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2010 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Ai drpetate @Cipiotul.
Prima oara cand am instalat Windows 7 intr-adevar am primit un serial. Apoi, dupa ce mi-a crapat hardu', am instalat o versiune "mai noua", pe care l-am gasit pe un torrent.
Am uitat acest aspect. Mea culpa.

Bafta!
  • dacianfh

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Bihor
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Eu tot astept decizia unui administrator... este un link extern si nu este nimic incarcat pe site.
Daca nu doresti sa accesezi acel link, pur si simplu il ignori, si astfel nu faci chestii ilegale Smile.
Probabil faci parte din categoria celor care nu copiaza muzica de pe internet si nici filme...

Scuze daca am zis-o prea direct dar sunt ardelean...

Bafta.
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
win 7 a fost lansat oficial si NU se mai gaseste la liber; de fapt ce se gasea era versiunea RC (release Candidate) ultima inainte de lansarea finala; aceea intr-adevar, care o mai are, o poate folosi free pana in mai 2010; insa este der mult scoasa de pe site-urile oficiale de download; si are oricum cateva functionalitati minus fata de RELEASE-ul oficial; plus ca nu beneficiaza de nici un fel del update-uri;
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Eu nu stiu ce rost avea acest topic. Windows 7 se gaseste pe orice site mai rasarit de torrente.
Nu vreau sa fac pe lupul moralist ca si eu am programe fara licenta. Windows 7 RC a fost free. Restul sunt pe bani. Eu am 7 Ultimate cu licenta desi a costat 12 milioane lei. Crying or Very sad
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR