Ai uitat parola?

1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • sebage

• Mesaje scrise: 1,077
  • Masina: Astra Z17DTJ din 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 16 Jun 2019

• Mesaj Privat
Off topic:
Mare grija la aceasta clona pe care o ai tu, din ce stiu eu, este cu un MCU pe care scrie FALS ca ar fi PIC 18F458 si deci, nu suporta modificare de firmware.

On topic:
La Astra G (asa inteleg din profilul tau), nu ai sanse sa citesti codul de securitate cu Op Cpm, indiferent de versiune.
In rest, operatiunile descrise, eu nu le inteleg, daca vorbim despre Astra G.
  • rmg

• Mesaje scrise: 104
  • Masina: Astra Z20LET din 2001
  • Cont inregistrat in: 02 Nov 2007

• Mesaj Privat
Scuze ca nu am precizat ca e vorba de o Corsa C careia ar trebui s„-i schimb ceasurile de bord iar cele noi trebuie codate.
  • rmg

• Mesaje scrise: 104
  • Masina: Astra Z20LET din 2001
  • Cont inregistrat in: 02 Nov 2007

• Mesaj Privat
Este cineva din București sau Ómprejurimi care ma poate ajuta contracost cu recodarea unor ceasuri Corsa C?
  • lbanias

• Mesaje scrise: 695
  • Masina: Insignia A20NHT din 2009
  • Cont inregistrat in: 07 Nov 2008

• Mesaj Privat
Am cumparat op-com 1.95, cu real PIC, insa software OP-COM Professional 170823c avea malware Sality si nu m-as incumeta sa-l ignor,deci nu l-am instalat. Am gasit un alt 170823c curat insa imi cere activare, dau online si imi zice ca exista update si ca sa il download si install. Update din acelasi meniu cu activation zice ca am ultima versiune, iar de pe internet de cautat nu am gasit altceva 17xxxx. Am gasit ceva 18xxxx, e problema daca incerc? Teoretic am citit ca 1.95 merge si cu VAUX-COM_120309a, risc sa stric op-com-ul daca citesc cu ceva mai vechi decit softul cu care a venit ?
Skip Ads 60 min (0/3)

1. Home
  2. Cum sa ... ?

Skip Ads 60 min (0/3)

Intra si tu in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata

CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR